O naszej firmie
   
 

F.H.U.’’IGNITE’’ ukierunkowana jest na ciągły wzrost poziomu satysfakcji  naszych Klientów zapewniając im  spokój i bezpieczeństwo.  Ciągłości prawidłowej pracy maszyn i urządzeń jest celem, któremu poświęcamy nasze siły i kwalifikacje.  Doskonałe rezultaty naszej pracy uzyskujemy poprzez świadczenia usług przemysłowych na najwyższym światowym poziomie. Usługi świadczymy w oparciu o zlecenia remontowe oraz długookresowe umowy.

   
 

Kadra  naszej firmy jest kluczowym punktem wpływającym na skuteczność i efektywność naszych działań. Pracują dla nas  tylko najlepsi: automatycy, elektronicy, elektromechanicy, specjaliści od hydrauliki siłowej i pneumatyki. Nasi pracownicy posiadają niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, aby podołać nawet najcięższym zadaniom. Robimy to szybko, sprawnie i w terminach dogodnych dla kontrahentów.

   
 

Kierunki rozwoju
Jesteśmy firmą młodą i odważnie patrzymy w przyszłość. Nie boimy się nowych wyzwań oraz nowych zadań.

 

Filozofia serwisu a jakość
Nie ma specjalistów  doskonałych, ale do doskonałości trzeba nieustannie dążyć. Dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasi Kontrahenci  byli świadomi, co do najwyższego poziomu obsługi powierzonych nam maszyn i urządzeń. W naszej pracy kierujemy się zrozumieniem obecnych i przyszłych potrzeb wdrażając najlepsze rozwiązania.